Pracuję od jakiegoś czasu na sterowniku Vision 280 (Unitronics). Mam zapisane dane w tabeli Pracownicy. Chcę je "wyłuskać" ze sterownika i przesłać na komputer. Jak to zrobić? Zalezy mi na tym, aby operacja była w pełni automatyczna i sama się wykonywała w trakcie pracy sterownika co jakiś czas t (funkcja kliknij i importuj nie zadowala mnie). Jak zatem odczytać dane z pamięci sterownika?
Pozdrawiam
Pozdrawiam