Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford mondeo 94' TD-centralny

02 Lis 2006 22:09 1548 4
  • Poziom 14  
    witam.napotkałem na taki problem a mianowicie nie chodzi central w mondeo ani z klucza ani ze srodka .za schowkiem znalazłem centralkę napewno i od centrala są w niej trzy kostki dwie z cienkimi przewodami 20 i 26 pin i jedna z grubszymi w której są między innymi dwa przewody co sterują cent.zamkiem-biały z fioletowym i żółty z fioletowym po podaniu plusa na nie, zamyka i otwiera na tej kotce jest 10 przewodów niema stałego + jest po kluczyku i niema tu sterowania z zamka ,na puszce jest;93BG 15K 600 EB CONT ASY-R/CONT LK ALARM SYS MN CL DR RC simens i do tego wszystkiego jest pilot który nie chodzi ,ma on jeden przycisk i po włączeniu zapłonu nie trzeba go używać w kluczyku jest immobilizer -czy można to uruchomić.pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    sprawa nadal aktualna ,co do centrala to zaglądne za siedzenie pasażera za tymi przewodami pomarańczowo czarnymi co się łączą ze sobą, a może ktoś coś wie czy pilota można ożywić
  • Poziom 12  
    Witam. Po pierwsze z tego co zrozumiałem jak podasz plus do kabli sterowania centralnego to działa, w takim wypadku musisz musisz poszukac przyczyny w bezpiecznikach lub kablach tam dochodzących bo ta czarna centralka nie ma wpływu na działanie centralnego(u mnie po wyciagnięciu tych 3 kostek C.Z. chula tylko tyle ,że nie darady odpalić samochodu. A jeśli chodzi o kluczyk i ustawienie aby działał trzeba wymienić baterię i zaprogramować kluczyk w samochodzie (opis jest na forum) Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    założyłem nowy alarm
  • Poziom 14  
    Ja nie mogłem znaleźć przerwy i zrobiłem baypasa z + akumulatora na pomarańczowo bieły gruby przewód w kostce i hula. Pozdrawiam.