witam, mam pytanie czy w tym wzmacniaczu powinna palic sie lampka czerwona czy zielona? nie jestem pewien wiec wole sie zapytac...
na tym zdjeciu pali sie zielona a u mnie czerwona... czy jest jakas roznica? czy ten wzmacniacz ma dwie diody?
oto link:
http://www.audioscope.net/product_info.php?products_id=971
na jakiejs aukcji gosc sprzedawal wzmacniacz podobny tyle ze chyba model 730 i tam napisal ze jest uszkodzony i ma czerwona lampke bo"cos tam nie trybi" a gdyby wszystko bylo ok to palilaby sie zielona.
bardzo prosze o pomoc tzn o odpowiedz,
jesli mialby ktos instrukcje obslugi to bardzo bym byl wdzieczny.
serdecznie pozdrawiam i moze ktos powie mi cos madrego o wzmacniaczu.
pozdrawiam
na tym zdjeciu pali sie zielona a u mnie czerwona... czy jest jakas roznica? czy ten wzmacniacz ma dwie diody?
oto link:
http://www.audioscope.net/product_info.php?products_id=971
na jakiejs aukcji gosc sprzedawal wzmacniacz podobny tyle ze chyba model 730 i tam napisal ze jest uszkodzony i ma czerwona lampke bo"cos tam nie trybi" a gdyby wszystko bylo ok to palilaby sie zielona.
bardzo prosze o pomoc tzn o odpowiedz,
jesli mialby ktos instrukcje obslugi to bardzo bym byl wdzieczny.
serdecznie pozdrawiam i moze ktos powie mi cos madrego o wzmacniaczu.
pozdrawiam