Witam. Przetwornica rusza słychać wysokie i cisza brak napięć z przetwornicy
nawet zamiast nap.5A jest2,5v.mencze go drugi dzień i brak mi pomysłów co ciekawe czasami ruszy i działa do wyłączenia. i znów błysk diody i TV martwy.
nawet zamiast nap.5A jest2,5v.mencze go drugi dzień i brak mi pomysłów co ciekawe czasami ruszy i działa do wyłączenia. i znów błysk diody i TV martwy.