Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szalona mysz. Sama wychodzi ze stanu uśpienia.

Błażej 06 Nov 2006 22:30 1172 4
 • #1
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Gryzoń mi ześwirował.
  Jest dzieckiem logitecha, z czerwonym oczkiem. Ostatnio upadła, choć nie pierwszy raz. Komp jest świeżo po zmianie systemu.
  I zauważyłem, że co jakiś czas mysza sama wychodzi ze stanu uśpienia, czyli sie podświetla i kursor na ekranie powoli wędruje w lewo i w górę. To problem sterowników, czy typowo sprzętowy?
 • #2
  Platon
  Level 42  
  Skoro jest myszą upadłą wielokrotnie, to problem masz raczej sprzetowy, nie?
 • #3
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  A czort ją tam znajet. Ogólnie chodzi bez zarzutów, choć mam wrażenie, że czasem trochę opornie łapie ruch. Ale ostatnio u mnie w budynku wyłożyli trutkę na gryzonie, więc może jak nikogo w domu nie było, to się wymknęła i obżarła i są skutki...
  Dzięki.
 • #4
  konradzio
  Level 12  
  Mi się robi czasem to samo ale to przez komórkę niedaleko myszy i po prostu świruje. A co do Twojego problemu- skoro tak wcześniej nie było i nie trzymasz telefonu w okolicy, to problem sprzętowy.
 • #5
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  I wyjaśniłem sprawę! Od spodu myszy poodpadały te ślizgi, które ułatwiały manewrowanie po stole. Toteż podklejam ją taśmą parcianą, która zanim nałapie brudu, też się nieźle ślizga. I dzisiaj okazało się, że taśma się podgięła i czujnik był za bardzo podniesiony. Teraz gada.