logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

A3.EXE i Prommer - kompatybilność z Windows 98 i porty LPT/COM1

maruss 23 Lip 2003 02:41 2049 3
REKLAMA
  • #1 296943
    maruss
    Poziom 12  
    Posty: 54
    Pomógł: 1
    Ocena: 14
    WITAM.
    PYTANIE W SPRAWIE A3:
    NIE MOGE ODCZYTAC PAMIECI.POSIADAM WINDOWS 98 MOZE TO JEST PRZYCZYNA.POD CZYM NAJLEPIEJ TEN PROGRAM DZIALA.DZIEKI

    PYTANIE O PROGRAM PROMMER NA UPLOAD:
    CHODZI MI O PROGRAM PROMMER DO KOREKTY LICZNIKA KTORY TO KTOS UMIESCIL NA UPLOADZIE.POD CZYM NAJLEPIEJ ON CHODZI.CZY DA RADE POD WIN98?
    POD JAKIM WYJSCIEM ON CHODZI LPT ,CZY COM1?

    DANKE Z GORY ZA POMOC:))
  • REKLAMA
  • #2 297532
    Quaki
    Poziom 20  
    Posty: 496
    Pomógł: 7
    Ocena: 135
    a ja mam pytanie a ty masz jakis interfejs do tego czy nie bo nie napisales
    i z jakiego ty chcesz auta to odczytac (znaczy rok model itp bo tak jak napisales to sie mozna zapytac czy samochod jest szybki? Ale jaki samochod? i zalezy co znaczy szybki
  • REKLAMA
  • #3 297717
    maruss
    Poziom 12  
    Posty: 54
    Pomógł: 1
    Ocena: 14
    jasne ze mam interfejs VAGA.samochod to passat 97r. licznik VDO
  • #4 297821
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA