Witam.
Jak można wejść w tryb serwisowy tego telewizora?
Mam pilota o oznaczeniu FB 290 telefunkena!!!
Problemem jest to że nie zapamiętuje stacji!
Podejrzewam że to może być coś z ustawieniami service mode.
Tyle tylko że nie wiem jak tam wejść.
Proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam!!!
Jak można wejść w tryb serwisowy tego telewizora?
Mam pilota o oznaczeniu FB 290 telefunkena!!!
Problemem jest to że nie zapamiętuje stacji!
Podejrzewam że to może być coś z ustawieniami service mode.
Tyle tylko że nie wiem jak tam wejść.
Proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam!!!