logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Palcolor A540P – jak uruchomić tryb serwisowy pilotem FB 290 Telefunken?

bamboss 14 Lis 2006 00:55 814 4
REKLAMA
  • #1 3222085
    bamboss
    Poziom 16  
    Posty: 282
    Pomógł: 6
    Ocena: 15
    Witam.
    Jak można wejść w tryb serwisowy tego telewizora?
    Mam pilota o oznaczeniu FB 290 telefunkena!!!
    Problemem jest to że nie zapamiętuje stacji!
    Podejrzewam że to może być coś z ustawieniami service mode.
    Tyle tylko że nie wiem jak tam wejść.
    Proszę o pomoc!!!
    Pozdrawiam!!!
  • REKLAMA
  • #2 3222178
    Remeknapr
    Poziom 33  
    Posty: 3793
    Pomógł: 138
    Ocena: 183
    Musiał byś podac typ chassis tego telewizora, a jeśli nie znajdziesz to wpisz na elektrodzie "tryby serwisowe", lub "serwice mode".


    Remeknapr
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 3223106
    Remeknapr
    Poziom 33  
    Posty: 3793
    Pomógł: 138
    Ocena: 183
    Więc pewnie nie chodzi o tryb serwisowy, a o instrukcję dostrajania i zapamiętywania programów. Wcześniej też tak było?


    Remeknapr
  • #5 3223821
    bamboss
    Poziom 16  
    Posty: 282
    Pomógł: 6
    Ocena: 15
    Witam.
    Remeknapr masz racje.Po prostu myślałem że to kwestia ustawień w trybie serwisowym.Przyznaje że myliłem się ale teraz już wszystko oki.
    Tak więc po znalezieniu kanału należy na pilocie przytrzymać numer programu pod który chcemy zaprogramować daną stacje-tylko tyle że trwa to około 5 sek.Po czym powinny nam zamrugać dwie poziome kreski na wyświetlaczu i gotowe.Troszkę niewiedzy i nie doczytania ale tak to jest.
    Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za zainteresowanie tematem.
REKLAMA