wlasnie jestem w fazie produkcji - zaopatrze ja w zasilacz 300W i dwa kondziaki po 15000uF, czy to jest warte swej ceny i czy rzeczywiscie oddaje taka moc, jak podaje sie przy okazji schematu - czyli nawet 200W przy 4omach?
dzieki z gory
tomasz
dzieki z gory
tomasz