Witam,
czy jest może gdzieś na Forum schemat toru dla linii N (zero) i PE( ochrona) w 3-fazowej instalcji wg warunków TN-C?
Chodzi mi o przebieg w ZN (złącze napowietrzne, plombowane) TL (licznik, zabezpiecz. nadmiarowe zalicznikowe do plombowania) i TR (tablica rodzielcza).
Najważniejsze pytanie- czy należy połączyć w jakimś miejscu (i w jakim!) obwód N i PE??
W warunkach TT łączyć PE z N nie można. A jak jest w TN-c??
Może jakis rysunek?
Pozdr.
Tomek.
czy jest może gdzieś na Forum schemat toru dla linii N (zero) i PE( ochrona) w 3-fazowej instalcji wg warunków TN-C?
Chodzi mi o przebieg w ZN (złącze napowietrzne, plombowane) TL (licznik, zabezpiecz. nadmiarowe zalicznikowe do plombowania) i TR (tablica rodzielcza).
Najważniejsze pytanie- czy należy połączyć w jakimś miejscu (i w jakim!) obwód N i PE??
W warunkach TT łączyć PE z N nie można. A jak jest w TN-c??
Może jakis rysunek?
Pozdr.
Tomek.