Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odzyskiwanie danych po reinstalacji XP

22 Lis 2006 21:05 1622 7
  • Poziom 9  
    Witam,czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak mogę odzyskać dane po tym jak przeinstalowałem system?Oczywiście odbyło się to bez formatu dysku. Chodzi mi głównie o ustawienia poczty,może nawet całą jej zawartość itp. rzeczy. Z góry dziękuję za pomoc!
    Aha,oczywiście nie miałem wykonanej kopii zapasowej za pomocą jakiegoś dodatkowego programu:/
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Proszę posłużyć się funkcją SZUKAJ z takimi na przykłąd słowami kluczowymi: +odzyskiwanie +danych
  • Poziom 15  
    Nie bardzo rozumiem. To w jaki sposób przeinstalowałeś windowsa nie robiąc formatu? Możesz to dokładniej wyjaśnić? Chodzi ci o to że usunąłes go ręcznie, czy też nadpisałeś nowym windowsem?

W każdym bądź razie jest trochę programików do odzyskiwania danych. Dla mnie najlepszym jest GetDataBack, ale niestety jest on płatny.

Dodano po 1 [minuty]:

P.S. Oczywiście jeśli tamte dane zostały już nadpisane nowymi to raczej marne szanse na odzyskanie danych
  • Poziom 12  
    Nie tylko marne ale wręcz nawet niemożliwe.
  • Poziom 24  
    Koledze najprawdopodobniej chodzio odzysk danych które pozostały na dysku po instalacji XP(instalacja z pozostawieniem plików systemowych czy jakoś tak,jest taka opcja)pliki pozostają w systemie.
  • Poziom 9  
    Nadpisałem windowsa na już istniejącym systemie,bo komputer w ogóle nie chciał się w pewnym momencie uruchomić,a to rozwiązało sytuację...Nie chodzi mi o te dane,które pozostały na dysku,a jedynie ich nie widać na pulpicie,bo o tym wiem jak to zrobić (niemniej dzięki za podpowiedź),ale głównie o właśnie ustawienia Outlooka i poczty,może nawet odzyskanie adresów oraz poczty odebranej...Znacie jakiś sposób? :cry:

• Poziom 17  
    w katalogu documents and settings szukaj plikow *.dbx outlooka. Przekopiuj folder z tymi plikami w odrebne miejsce i ustaw w outlooku folder magazynu w opcjach wskazujac na skopiowany folder, po czym restart outlooka. A co do ksiazki adresowej ma ona format *.wab