Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unitra M 531 problem z połączeniem z komputerem

dejwo 22 Lis 2006 22:24 989 3
  • #1 22 Lis 2006 22:24
    dejwo
    Poziom 10  

Witam posiad magnetofon Unitra cjak podłaczam go do kompa na wejscie do głosników głosniki głuche a jak wkładam kasete głosniki grają co mam zrobić??

0 3
  • Pomocny post
    #2 22 Lis 2006 23:13
    wiezlak
    Poziom 35  

Spawa jest prosta - otwórz kieszeń, znajdź i wciśnij na górze z lewej strony "cyngiel" (który jest odpowiedzialny za stwierdzenie, czy kaseta ma wyłamany ząbek zabezpieczenia przed zapisem) i jednocześnie wciśnij przycisk nagrywania (bez play) - możesz zamknąć kieszeń i delektować się pracą wzmacniacza :). Swoją drogą identyczny model służył mi przez dłuuugi czas jako wzmacniacz frontów a później kanałów surround w PC - dziś odpoczywa, jak przystało na towar z górnej półki - na najwyższej (w szafie oczywiście) ;).

0
  • #3 23 Lis 2006 02:04
    Tremolo
    Poziom 43  

On chyba chcę wpiąć losniki do line in - którego prawdopodobnie nie ma w tym magnetofonie i używac tychże głośników jako głosników do komputera. jest kilka mozliwości: kaseta (przejsciowka) - sprawdzenie czy rzeczywiście ten magnetofon ma wejscie naglaśniająco - liniowe. na przyklad wejscie z adaptera liniowe, prawdopodobnie znaczek Q

0
  • #4 14 Lut 2007 10:14
    dejwo
    Poziom 10  

TEAMT ZAKONCZONY
    zakupiBem wzmacniacz technicsa:_)

0