Witam mam problem z moja yamaha:( otoż po załączeniu gdy potencjoimetr glosnosci jest na niskim poziomie (ponizej 1/4) to nie zalaczają sie wszystkie, lub prawy, lub lewy glosnik przedni oraz centralny(czyli wszytskie o mocy 60w). Czasami zalaczają sie ok. jednak gdy sie nie załaczy, to po poglosnieniu powyzej 1/4 gra ok i wtedy mozna zjechac potencjometrem nizej. Niekiedy pokrecenie balansem wyjasnia sprawe. po rozkreceniu zauwazylem 4 wylane kondensatory (jedne 8200uF 56V drugie 2200uF 28V). czy one mogą byc przyczyna tej usterki?? prosze o pomoc pozdrawiam