Witam.
Mam nastepujacy problem. Po wlaczeniu jeden kanal gra a w drugim cisza. Dopiero po dodaniu sily glosu zalacza sie drugi i po tym zabiegu wszystko jest dobrze. Przelutowalem koncowke mocy ale nic to nie dalo.
Wyglada to tak ze silniejszy sygnal odblokowuje jakis element ale co tranzystor czy kondensator. Najgorsze to to ze jak sie dotknie jakiegos wyprowadzenia elemementu zwiazanego z sygnalem to zaraz sie odblokowuje i gra. Gdzie szukac usterki?
Pozdrawiam.
Mam nastepujacy problem. Po wlaczeniu jeden kanal gra a w drugim cisza. Dopiero po dodaniu sily glosu zalacza sie drugi i po tym zabiegu wszystko jest dobrze. Przelutowalem koncowke mocy ale nic to nie dalo.
Wyglada to tak ze silniejszy sygnal odblokowuje jakis element ale co tranzystor czy kondensator. Najgorsze to to ze jak sie dotknie jakiegos wyprowadzenia elemementu zwiazanego z sygnalem to zaraz sie odblokowuje i gra. Gdzie szukac usterki?
Pozdrawiam.