czy ktos sie nie orientuje gdzie moge znalezc sposob zreperowania sciezek ogrzewania tylnej szyby, jak to zrobic krok po kroku. opisze swoj problem nie dziala mi kilka sciezek tzn nie grzeja poniewaz w jednym punkcie sa one przerwane, kupilem juz taka farbke z drobinkami srebra, wyczyscilem sciezke w miejscy przerwania obkleilem ladnie tasmawaski paseczek i zamalowalem ww. farbka, rezultat sciezka grzeje tylko i wylacznie w miejscu gdzie pomalowalem nigdzie indziej NIE !!! co jest grane??