mam domofon firmy rwt
jako dzwonek jest zastosowana terkotka na 4,5 v stałego
co moge zastosować zeby ładnie i głośno dzwoniło
jako dzwonek jest zastosowana terkotka na 4,5 v stałego
co moge zastosować zeby ładnie i głośno dzwoniło
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam