Witam
Mam smart clipa klona .....działa poprawnie ze smartmoto v 1.10 ( wyższa wersja smart moto uwala klipa )
czy jest jakieś uaktualnienie dla klonów aby działały z nowym smartmoto
jeśli tak to jak to zrobić i gdzie szukać sprawdzonych wsadów ??
pozdr.
marcin_dob
Mam smart clipa klona .....działa poprawnie ze smartmoto v 1.10 ( wyższa wersja smart moto uwala klipa )
czy jest jakieś uaktualnienie dla klonów aby działały z nowym smartmoto
jeśli tak to jak to zrobić i gdzie szukać sprawdzonych wsadów ??
pozdr.
marcin_dob