Mam Smart Clipa klona. Od grodnia chodzil na smartmoto 1.10. Ostatnio znalazlem to:
http://rapidshare.de/files/20077293/smart_moto_1.19_crack.rar.html
NO i dzis sprawdzilem. SmartMoto nie polaczylo sie z clipem tylko go ubilo. Teraz po podlaczeniu zasilania do clipa pali sie czerwona lampka a jak go dotkne to zapala sie jeszcze niebieska. Gdy przestane go dotykac to sama czerwona. Komu moge go podeslac do naprawy????
http://rapidshare.de/files/20077293/smart_moto_1.19_crack.rar.html
NO i dzis sprawdzilem. SmartMoto nie polaczylo sie z clipem tylko go ubilo. Teraz po podlaczeniu zasilania do clipa pali sie czerwona lampka a jak go dotkne to zapala sie jeszcze niebieska. Gdy przestane go dotykac to sama czerwona. Komu moge go podeslac do naprawy????