W komorze lodówki temperatura 8 st. wilgotność 50 agregat , pojawia się na półkach skroplona woda. Pomimo nastawienia regulatora na pozycję 5 , nie można uzyskać niższej temperatury . Agregat pracuje chyba normalnie, na tylnej ściance pojawia się szron a potem po ogrzaniu spływa woda. Proszę o sugestię co uległo uszkodzeniu.