logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Projekt wzmacniacza gitarowego na lampach EL 34, ECC83.

alpinusek 05 Gru 2006 16:01 1625 3
REKLAMA
  • #1 3297620
    alpinusek
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 1
    Chciałbym zaprojektowac wzmacniacz gitarowy na lampac EL 34 i ECC83.
    Potrzebuje w nim miec dwa kanały i żeby miał moc ok 40-50 Watt.
  • REKLAMA
  • #2 3297751
    Lukas2
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Pomógł: 4
    Ocena: 4
    Witam!!!!
    jest peło schematów wzmacniaczy na tych lampkach,wystarczy poszukać.A jeśli juz coś konkretnego,to możesz pokusić sie o zrobienie wzmaka opisanego w EP3,4/96-bardzo dobry artykuł
  • REKLAMA
  • #3 3298124
    synbmx
    Poziom 20  
    Posty: 391
    Pomógł: 20
    Ocena: 14
    marshall jcm 800
    szukaj a znajdziesz mnustwo schematów ;], zapewne będą się troche różnić, jakby co to pisz na pw to prześle Ci schemat z którego robie wzmacniacz ale jeszcze go nie ukończyyłem więc gwarancji nie daje ale podobno wszystko jest w nim tak jak ma być
  • #4 3299041
    oldboy
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 8453
    Pomógł: 769
    Ocena: 536
    alpinusek napisał:
    Chciałbym zaprojektowac wzmacniacz gitarowy na lampac EL 34 i ECC83.
    Potrzebuje w nim miec dwa kanały i żeby miał moc ok 40-50 Watt.

    Zanim napisze się nowy temat to należy zapoznać się z wiedzą zawartą w tym dziale. Wtedy okaże się, że problem był już wielokrotnie omawiany i brak jest podstaw do jego powielania.
REKLAMA