logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak ustawić polskie znaki w Gadu-Gadu i Skype na Windows XP?

Kajtek_170 09 Gru 2006 16:41 1288 5
REKLAMA
  • #1 3312414
    Kajtek_170
    Poziom 22  
    Posty: 684
    Pomógł: 26
    Ocena: 32
    Witam. Mam oryginalnego windowsa XP Media Center. Jest on po Angielsku. Zmieniłem mu wszystkie możliwe opcje na polski. I w tej chwili np. Mozilla Firefox działa bez problemów po polsku z polskimi znakami, a np. Gadu-Gadu, Skype, czy powiadomienia windowsowe zamiast ś,ć,ą,ę wyświetlają chińskie znaczki. Pozostałe litery alfabetu działają bez problemu.

    W czym tkwi problem??

    Pozdrawiam Kajetan Kaczmarek
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3312502
    any56
    Poziom 39  
    Posty: 4186
    Pomógł: 656
    Ocena: 838
    Sprawdź, czy ma wszystkie polskie czcionki...
  • REKLAMA
  • #3 3316693
    Kajtek_170
    Poziom 22  
    Posty: 684
    Pomógł: 26
    Ocena: 32
    Dzięki kolego, ale jaśniej jak to się robi??
  • REKLAMA
  • #4 3317868
    Bolas
    Poziom 15  
    Posty: 214
    Pomógł: 1
    Ocena: 10
    Poszukaj w archiwum temat wałkowany....
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 3317869
    hildek
    Poziom 13  
    Posty: 70
    Pomógł: 1
    Ocena: 28
    masz ustawione polski (programisty) ?
    jezeli masz to wejdz w katalog fonts, ktory chyba jest bezposrednio w katalogu windows i sprawdz plik z pl czcionkami czy masz wszyskie polskie znaki. Jezeli nie sciagnij sobie prawidlowy z neta.
    Pozdrawiam
  • #6 3327101
    Kajtek_170
    Poziom 22  
    Posty: 684
    Pomógł: 26
    Ocena: 32
    Dzięki koledzy, poprzewracałem jeszcze raz wszystkie ustawienia do góry nogami, i teraz jest okay. Klikam pomógł i blokuję temat, pozdrawiam
REKLAMA