Witam. Mam oryginalnego windowsa XP Media Center. Jest on po Angielsku. Zmieniłem mu wszystkie możliwe opcje na polski. I w tej chwili np. Mozilla Firefox działa bez problemów po polsku z polskimi znakami, a np. Gadu-Gadu, Skype, czy powiadomienia windowsowe zamiast ś,ć,ą,ę wyświetlają chińskie znaczki. Pozostałe litery alfabetu działają bez problemu.
W czym tkwi problem??
Pozdrawiam Kajetan Kaczmarek
W czym tkwi problem??
Pozdrawiam Kajetan Kaczmarek