w plytce na iBX mozna powiedziec ze nie dziala AGP;
z wlozona karta PCI komp sie odpala, z wlozona tylko AGP: wydaje piski
jesli wlozy sie naraz PCI oraz AGP - Win98/Me jednak cos "widzi":
w 'Menedzerze urzadzen' pojawia sie znak zapytania (probuje
szukac sterownikow ale konczy sie to jako nieznane urzadzenie z
opisem:
"PCI early non VGA device" (fajnie sie wykrywa bo zawsze wkladam
sprawna karte _AGP_ VGA ).
Zasilanie na porcie sprawdzalem (3.3V, 5V, 12V).
Karta AGP troche sie grzeje, jednak mniej nic w innej sprawnej plycie.
Co tu poradzic ?
z wlozona karta PCI komp sie odpala, z wlozona tylko AGP: wydaje piski
jesli wlozy sie naraz PCI oraz AGP - Win98/Me jednak cos "widzi":
w 'Menedzerze urzadzen' pojawia sie znak zapytania (probuje
szukac sterownikow ale konczy sie to jako nieznane urzadzenie z
opisem:
"PCI early non VGA device" (fajnie sie wykrywa bo zawsze wkladam
sprawna karte _AGP_ VGA ).
Zasilanie na porcie sprawdzalem (3.3V, 5V, 12V).
Karta AGP troche sie grzeje, jednak mniej nic w innej sprawnej plycie.
Co tu poradzic ?