logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Laptop Armada 7400 - nie widzi dysku, nie bootuje z CD-ROMu

10 Gru 2006 16:25 2544 3
REKLAMA
  • #1 3316054
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3317157
    studi
    Poziom 20  
    Posty: 292
    Pomógł: 31
    Ocena: 6
    Witam,

    Jako, że jest to laptop produkcji COMPAQ zanim połączyli się z HP to wejście do bios'u odbywa się tak samo jak we wszystkich innych produktach oryginalnych CPQ (z nielicznymi wyjątkami jak np. DeskPro 1000) czyli poprzez wciśnięcie klawisza F10 gdy w prawym górnym rogu podczas startu systemu pojawi się biały migający prostokąt.

    Dokładny opis znajdziesz w rozdziale 10 instrukcji do tego modelu dostępnej na stronie hp link

    Co do dysku to zobacz sobie na allegro tam jest dużo takich dysków, a jeśli posiadasz przejściówkę do dysku (cena jakieś 9-12 PLN) to możesz podłączyć do stacjonarnego kompa i sprawdzić.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 3497073
    Wilku8
    Poziom 13  
    Posty: 32
    Pomógł: 2
    Ocena: 1
    Miałem kiedyś Armade 7400 to o ile dobrze pamiętam to aby wejść do BIOS-u musiałem ściągnąć ze strony Compaqa obraz dyskietki startowej i dopioero po zabutowaniu laptopa z dyskietki można było wejść do ustawień.
  • #4 3587898
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA