logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens Gigaset 4015 - brak sygnału i problemy z logowaniem słuchawki

blackdragons 27 Sie 2003 17:38 2238 4
REKLAMA
  • #1 306630
    blackdragons
    Poziom 12  
    Posty: 68
    Ocena: 1
    Problem z bazą. Nie wydaje żadneg sygnału. Słuchawka nie loguje się . Po ustawieniu w bazie ładuje jednak akumulator.
    Może ma ktoś schemat bazy ??
  • REKLAMA
  • #2 307621
    tomek2000
    Poziom 24  
    Posty: 877
    Pomógł: 25
    Ocena: 173
    Układ ładowania jest w tych telefonach niezależny od procesora bazy. Myślę, że walniętą masz płytę główną bazy (prawdopodobnie procesor). Zasilanie pewnie masz? Powinno być jakieś 3,3V. Zobacz co się dzieje na pamięci EEPROM, czy jest tam zasilanie i jakiś przebieg na szynie.
  • REKLAMA
  • #3 311061
    its
    Poziom 17  
    Posty: 306
    Pomógł: 8
    Ocena: 5
    w bazie jest pewin stabilizator 4 pinowy + masa!! Jezeli któryś ze styków zwiera do masy to jest on uszkodzony. Może mieć też uszkodzony któryś z kondziorków 100uF/10V. Zobacz też czy nie masz zwarcia na takich małych kondensatorkach przy głowicy. Często uszkodzeniu ulega głowica. W takim przypadku naprawa nieopłacalna!! Koszt stabilizatora ok. 35 zł
  • REKLAMA
  • #4 331218
    lech666
    Poziom 2  
    Posty: 2
    telefon i baza sa zasilane z dwoch roznych uzwojen
  • #5 331230
    Hancock
    Poziom 17  
    Posty: 321
    Ocena: 9
    lech666 napisał:
    telefon i baza sa zasilane z dwoch roznych uzwojen


    niestety nie : z jednego 9,5V
REKLAMA