Problem z bazą. Nie wydaje żadneg sygnału. Słuchawka nie loguje się . Po ustawieniu w bazie ładuje jednak akumulator.
Może ma ktoś schemat bazy ??
Może ma ktoś schemat bazy ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam