Witam.
Posiadam Opla Astrę 93r silnik 1,6 na wtrysku jednopunktowym. Do tego instalacja gazowa założona zaraz po sprowadzeniu. Jeżdzę przemiennie gaz i benzyna. Niestety szaleją mi obroty i co jakiś czas musze czyścić silnik krokowy i reset komputera. Mechanik powiedział mi, że to normalne przy gazie. A jak wygląda to u innych użytkowników gazu? Moze zrobimy jakąś ankiete na temat usterek po zainstalowaniu gazu?
Posiadam Opla Astrę 93r silnik 1,6 na wtrysku jednopunktowym. Do tego instalacja gazowa założona zaraz po sprowadzeniu. Jeżdzę przemiennie gaz i benzyna. Niestety szaleją mi obroty i co jakiś czas musze czyścić silnik krokowy i reset komputera. Mechanik powiedział mi, że to normalne przy gazie. A jak wygląda to u innych użytkowników gazu? Moze zrobimy jakąś ankiete na temat usterek po zainstalowaniu gazu?