jak wyzej poszukuje wzmacniacza fal FM do zwyklego radia domowego.
Mieszkam w miescie w ktorym miejscami odbiera Eska a miejscami nie i tak sie sklada ze u mnie w domu nie odbiera i sie zastanawiam jak mozna zrobic zeby sie nie narobic a zeby zrobic zeby odbieralo.
Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi i porady.
Mieszkam w miescie w ktorym miejscami odbiera Eska a miejscami nie i tak sie sklada ze u mnie w domu nie odbiera i sie zastanawiam jak mozna zrobic zeby sie nie narobic a zeby zrobic zeby odbieralo.
Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi i porady.