Witam serdecznie, mam problem z pralką PDP 885.
Objawy są następujące: pralka pobiera wodę podgrzewa, pracuje programator (przeskakuje dalej z programami) wiruje ale w ogóle nie wykonuje ruchu podczas prania.
Stało się to nagle po poprzednim praniu to znaczy jak uruchomiłem następny raz pranie.
Jeśli ktoś wie co jest grane to proszę o pomoc, bo jest przed Świętami a żonka mnie zabije jak nie odpalę tej maszyny.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc franek72.
Objawy są następujące: pralka pobiera wodę podgrzewa, pracuje programator (przeskakuje dalej z programami) wiruje ale w ogóle nie wykonuje ruchu podczas prania.
Stało się to nagle po poprzednim praniu to znaczy jak uruchomiłem następny raz pranie.
Jeśli ktoś wie co jest grane to proszę o pomoc, bo jest przed Świętami a żonka mnie zabije jak nie odpalę tej maszyny.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc franek72.