Witam!!! WinXP na nim VMware z serwerem na mandrivie 2006. Może ktoś wie jak zestawić połączenie aby można było wbić się na serwer? VMware utworzył dwie sieciówki: VMware Network Adapter VMnet1 i VMware Network Adapter VMnet1. Adres domyślny serwera to 192.168.0.1 maska 255.255.255.0