Jakiś czas temu pojawiły się zniekształcenia geometryczne, a ten model nie ma regulacji żadnych parametrów oprócz wielkości i położenia obrazu. Może są jakieś w środku albo w trybie serwisowym?(nie wiem jak do niego wejść) Proszę o jakieś wskazówki, w pobieżnych oględzinach płyty nie znalazłem nic do regulowania oprócz kilku potencjometrów od kolorów. Jeszcze jedno czy można jakoś wyregulować zbieżność? (nie używając pierścieni na szyjce kineskopu)