Wlasnie mam problem z tym czujniczkiem.
Opisze jak wyglada: Jest to takie male cos (?) o wymiarach 0,2x0,4x0,15 mm.
Jest to jakis element elektroniczny, ktory nie przewodzi pradu jak jest zanurzony w cieczy. Po opadnieciu paliwa ponizej jego poziomu przewodzi prad.
Zalaczam zdjecia tego elementu.
Opisze jak wyglada: Jest to takie male cos (?) o wymiarach 0,2x0,4x0,15 mm.
Jest to jakis element elektroniczny, ktory nie przewodzi pradu jak jest zanurzony w cieczy. Po opadnieciu paliwa ponizej jego poziomu przewodzi prad.
Zalaczam zdjecia tego elementu.