Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cobra 8265 w Megane - awaryjne wyłączenie.

18 Gru 2006 17:05 6286 9
  • Poziom 10  
    kupile tdzien temu auto i nie dzialal autoalarm. Dzisiaj go przeprogramowalem, zaczal dzialac ale.... wyje non stop!!! co zrobic aby go wyłączyc i zaprogramopwac jeszcze raz? Acha i gdzie w papierach znajduje sie ten pin kod? Programowalem wedlug instrukcji ale jak sie doczytalem trzeba zaprogramowac wszystkie 4 cyfry a nie tylko jesdna.. Skad wziac ten kod oprocz serwisu i jak wylaczyc ten nieszczesny wyjec?
  • Poziom 33  
    Matjas czy ty bierzesz nas za idiotów nie umiejących czytać piszesz człowieku parę razy to samo!!!!Nie sądzisz,że wystarczy raz.Jak ktoś będzie mógł to pomoże.Nie śmieć tu bo to forum a nie śmietnik blokowy.Opanuj się bo moderato wkroczy człowieku.
  • Poziom 10  
    hmmm to desperacja powoduje takie skutki ;)
  • Poziom 26  
    matjas3000 napisał:
    kupile tdzien temu auto i nie dzialal autoalarm. Dzisiaj go przeprogramowalem, zaczal dzialac ale.... wyje non stop!!! co zrobic aby go wyłączyc i zaprogramopwac jeszcze raz? Acha i gdzie w papierach znajduje sie ten pin kod? Programowalem wedlug instrukcji ale jak sie doczytalem trzeba zaprogramowac wszystkie 4 cyfry a nie tylko jesdna.. Skad wziac ten kod oprocz serwisu i jak wylaczyc ten nieszczesny wyjec?

Spróbuj cztery jedynki czyli 1111 W bezpilotówkach jest taki PIN fabryczny, może będziesz miał szczęście i uda Ci się go rozbroić. A jak nie, to odepnij wtyczkę i dwa zielone grube kable skręć ze sobą. Przynajmniej będziesz mógł jeździć bez "akustyki".
  • Poziom 33  
    A to na pewno ultra czy może jakaś krańcówka?Jak nie dasz narazie inaczej rady to odłącz jeden mikrofon i narazie po ptokach.A jak nie masz pinu to trochę lipa.
  • Poziom 10  
    odlaczylem syrene i centralke i nie wyje ale co z tego jak po podlaczeniu znowu to samo. Nic jutro sie pobawie z tymi jedynkami a nóż sie uda. Grunt to byc optymistą
  • Poziom 10  
    Alarm ten programuje sie ciągu 20 sekund:
    trzeba zapalić 3 razy tablicę w ciągu 7 sekund'
    zapalić ponownie tablice i policzyć 4 migania diody led, zgasić tablice.
    nastepnie programowanie potwierdzone jest dwoma seriami migniecia ledu.
  • Poziom 2  
    jeśli alarm jest uzbrojony należy najpierw go wyłączyć kodem PIN , a następnie odłączyć i podłączyć zasilanie i wciągu dwudziestu sekund ustawić drugi tryb pracy
  • Poziom 12  
    przepraszam za odświeżanie ale mam duży problem. właśnie taki jak napisali koledzy powyżej i jak piszą we wszystkich podobnych tematach tego typu...

rzecz dot cobry 8265 i renault megane 2002

carlosb napisał:
    Alarm ten programuje sie ciągu 20 sekund:
    trzeba zapalić 3 razy tablicę w ciągu 7 sekund'
    zapalić ponownie tablice i policzyć 4 migania diody led, zgasić tablice.
    nastepnie programowanie potwierdzone jest dwoma seriami migniecia ledu.
    czy tutaj chodzi o tą diodę LED znajdującą się na zegarach? mi się świeci ciągle przez parę sekund po czym gaśnie i tyle z programowania...

na nowo opiszę problem.
    wyjąłem akumlator. włożyłem go z powrotem po 8h (ładowanie). teraz alarm jest cały czas zabezpieczony, czy go rozłączam z kluczyka (radiówka fabryczna) czy nie. z tym że jak zaaktywuje alarm, to nie wyje, ale jak go zdezaktywuje z kluczyka - zaczyna wyć.
    pojazdem mogę jeździć tylko że cały czas na awaryjnych... już bez syreny bo ją wyjąłem.

próbowałem programować jak powyżej tylko że nie mryga mi ta dioda. a jak dwa razy starałem się to samo zrobić - to mi odcięło całe zasilanie i przekręcając zapłon nie zapalała mi się deska. rozłączyłem akumlator, podłączyłem po fajku i niby zapłon jest - ale dalej na awaryjnych.

mam kod pin.

aha. a jak go rozbrajałem i otwierałem drzwi to syrena cicho piszczała przez dłuższy czas.

będę wdzięczny za pomoc...
  • Poziom 2  
    jak otworzysz drzwi pilotem to odrazu nacisnij guzik od zam/otw drzwi na pulpicie pod wlacznikiem świateł awaryjnych- już masz rozbrojony alarm teraz odepnij klemę "-" nastepnie ja podłącz , wsiąć do samochodu i włącz i wyłaćz stacyjkę 3 razy w ciągu 7 sekund ,zapali sie dioda na stałe,następnie przekręc stacyjkę poczekaj aż dioda dwa razy mignie i wyłącz stacyjkę teraz wysiącz i zamknij samochód pilotem powinien uzbroić sie alarm potem wyłącz pilotem i gotowe ,Jeżeli by sie nie udało na dwa mignięcia to spróbój na trzy lub cztery