Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit - lodówko-zamrażarka 4 lata - lodowka nie chłodzi

19 Gru 2006 07:42 6882 6
  • Poziom 10  
    Od kilku tygodni było podejrzanie cieplo w lodówce aż zaczeło tam wszystko kwitnąć w srodku. Po wczorajszym pomiarze temeratury wyszło na to ze w lodówce jest +17 stopni podczas gdy w mieszkaniu +22 dolna zamrazarka jest chyba ok tam temperatura wynosi -7 stopni. NIestety nie znam modelu ale moze to was naprowadzi 1 agregat srebrna i ma <4 lata- nie caly rok temu wymieniałem w niej rurki w srodku ponieważ się rozszczelniła. Jestem już czujny na możliwe rozszelnienia wewątrz - nie widac zadny wypukłości ani wygięć plastiku. Czego sie czepić ??? Mam teoretyczna gwarancje na wymianę sprzed roku rurek ale nie chcialbym być wpuszczony w kanał przez kolegę specjaliste ? Czy mogę cos nieinwazyjnie sprawdzić samemu??
    Pozdrawiam i dzieki za pomoc
    Robert Teper

PS. Nigdy nie kupie Indesitu!!!
    Proszę mi wybaczyć brak modelu i ten dziecinny opis - jestem techniczny i mnie tez by to wqrw....
  • Specjalista AGD
    sprzwdz czujke parownika
  • Poziom 10  
    Proszę napisz mi jak to mam zrobić?? no i gdzie jej szukać
    MOdel C238 srebrny, pokretła dwa na górze - osobne do chłodziarki osobne do zamrazarki
    Co ciekawe wczoraj lodówka zaczeła chodzić dobrze przez 30 minut moze dłuzej temperatura spadła do +7 stopni i wydałało sie ze jest ok- ale nie jest -póżniej szron stopniał i temperatura wróciła do 15 -17 wewnatrz
    zamrazarka ok.
    Jeszcze jedno pytanie co sie stanie jezeli takie uszkodzenie przetrzymam jeszcze 2 do 3 tygodni- oprócz rozstroju jelit na swieta
    Ponownie prosze o pomoc i wskazówki
    RT
  • Specjalista AGD
    Z lodówką się nic nie stanie.

Po wyjęciu modułu. Pierwsze gniazdo od lewej 5 pinów.
    Od lewej 2 NTC zamrażarki, następne 3 to komora chłodziarki i czujka parownika.
    Jak były wymieniane rury to i czujka pewnie padła.
  • Poziom 10  
    ile kosztuje wymiana czujnika parownika? a ile sam czujnik- bo moze przebranżowie się

rt
  • Poziom 41  
    Zależy u jakiego Fachowca a czujka hmmmmmmmmmm od 150-200zł /cała naprawa/
  • Poziom 10  
    eeban - wielkie dzieki !!!