Witam
Posiadam radyjko Alana 28 plus, ktore do tej pory sprawowało się dość dobrze poza jednym czasami miało tendencje do lekiego pisczenia. Niestety to pisczenie jest coraz gorszę, i strasznie przeszkadza. Po rozkreceniu radyjka widać że coś wnim było przerabiane.I jeszcze jedno po wyjęciu anteny skręceniu blokady szumów na min radyjko szumi.
Za info zgóry wielkie dzięki.
Pozdrawiam
Posiadam radyjko Alana 28 plus, ktore do tej pory sprawowało się dość dobrze poza jednym czasami miało tendencje do lekiego pisczenia. Niestety to pisczenie jest coraz gorszę, i strasznie przeszkadza. Po rozkreceniu radyjka widać że coś wnim było przerabiane.I jeszcze jedno po wyjęciu anteny skręceniu blokady szumów na min radyjko szumi.
Za info zgóry wielkie dzięki.
Pozdrawiam