#1 3378469 28 Gru 2006 14:33 ggregorii ggregorii Poziom 17 Posty: 313 Ocena: 77 Autor tematu Post #1 3378469 28 Gru 2006 14:33 Witam poszukuje programu sms ktory co jakiś czas wysyłal by wiadomość do kogoś. Czy istnieje taki program. Prosze o pomoc
#2 3378541 28 Gru 2006 14:52 przemo_wielki przemo_wielki Poziom 24 Posty: 583 Pomógł: 61 Ocena: 10 Pomocny post? (0) Post #2 3378541 28 Gru 2006 14:52 w jaki sposob chcesz wysylac tego esa ?? bo era i heyah to chyba wiesz ze przez platna bramke trzeba i chyba limit do 6 esow, czy taki program istnieje w sumie nie wiem ale zobacz program eskimosr2
#3 3378781 28 Gru 2006 15:52 ggregorii ggregorii Poziom 17 Posty: 313 Ocena: 77 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3378781 28 Gru 2006 15:52 pasuje mi plus. a chodzi o to zeby moze bombardował sms-ami