Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alton 110 czy Unitra 150? Który zestaw lepiej kupić?

01 Jan 2007 16:59 1395 12
  • [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 27  
    Witam

Dodano po 2 [minuty]:

Sorry witam ponownei ja bym bra l te z Krakowa wyglądają solidnie zrobione.A te drugie to poraszka po jakiego grzyba ktos tam wpier.....ł jeszcze głośnik wysokotonowy przecież to bez sensu.Kup te z Krakowa.Naprawdę jak są dobrze zregenerowane to pochodzą latami.
  • Level 11  
    Czy jedne i drugie kolumny różnią się czymś od siebie czy tylko tabliczką??
  • Level 27  
    Nie to dokładnie ten sam model.I jak bierzesz jakieś?
  • Level 17  
    Nie chce cię straszyć, ale ja nie ufam regenerowanym. Miałem 3 pary regenerowanych głośników basowych i wszystkie się rozkleiły (dobrze, że były jeszcze na gwarancji),a kupowałem u kolesia, który dosyć mocno się ogłasza i ma dobrą opinię na allegro. Polecam ci szukać altonów z zawieszeniami do wymiany w idealnych obudowach. Wtedy wkleisz sobie oryginalne zawiesznia, kupione np. na umifon.pl i będziesz miał kolumny praktycznie jak nowe. Ja zrobiłem błąd i kupiłem regenerowane, pograły pół roku, nawymieniałem się głośników, aż w końcu kupiłem komplet nowych tonsili. Jak chcesz kupić te kolumny, to dogadaj się z kolesiem, ze jak w ciągu 3miesiecy coś się sypnie (z wyjątkiem spalenia cewki w co wątpie) odda ci pieniądze.
  • Level 27  
    Słuchaj to ze ty miałeś pecha to nie znaczy że te też są złe.A jak kolega sam nie umie regenerować to po co mu zniszczone.Jak ktoś je dobrze zrobił jak pisałem wyżej to będą grały długo
  • Level 17  
    No właśnie "jeśli" ktoś dobrze zrobił. bez przynajmniej miesięcznej gwarancji bym ich nie kupował, gdyż ryzyko jest spore. Miałeś kiedyś regenerowany głośnik, że się tak wymądrzasz? Nie mówię, że regeneracja jest zła, tylko czasami tak jest, że pewne wady wychodzą po jakimś okresie użytkowania i nie można jej ufać bezgranicznie, a wy od razu BIERZ! BIERZ! napewno są dobre, a jak się okaże , ze są do kitu i że nikt mu nie zwróci kasy to powiesz, ze miał pecha?
  • Level 27  
    tak akurat jż wiele regenerowałem i ja sobie ufam.Podkreślem JAK SĄ DOBRZE ZREGENEROWNE to będzie ok.
  • Level 33  
    300zl to przesada za te kolumny. poza tym chcesz bulic dodatkowo za przesylke kurierska 50zl? poszukaj altonow z twojego wojewodztwa z oryginalnymi glosnikami bez zadnych przerobek.
  • Level 11  
    Też mi sie wydaje, że cena jest troche wygórowana, poszukam jakiś kilumienek w poblożu, żeby móc samemu po nie jecgać a jak nic nie znajde to chyba sie zdecyduje na te;]

Dziękuję za odpowiedzi
  • Level 17  
    300zł to może i odpowiednia cena, ale powtarzam, że NIE MA PEWNOSCI ,CZY SĄ POPRAWNIE ZREGENEROWANE!! @michał1985 jasne, że jak sam sklejasz głośnik to ci wyjdzie świetnie, tylko, że dla siebie kleisz tydzień, ze szwajcarską dokładnością. Jak ktoś szykował te kolumny na sprzedaz to poprostu nie wierzę, że się przyłożył, a widać, że gościu handluje kolumnami, popatrz na aukcje.
  • Level 27  
    Wiem masz rację.Ale czy tak znowu nikomu nie można ufać że dobrze zrobił?A wiesz nie często się zdarza aukcja z oryginalnymi głośnikami.
  • Level 17  
    No racja, tylko, że jak ktoś zepsuł robotę to jesteśmy jakieś 200zł w plecy. Trzeba obserwować allegro się przyczaić na kolumny z oryginalnymi głośnikami.