Yamaha77 napisał: Witam dowiedzialem sie ze strony producenta Fergusonow zeby cyfra przepuszczala mi uprawnienia musi byc inna karta "Szara".
Bzdura kart nie ma nic do rzeczy.
Yamaha77 napisał: Pytanie dotyczy odnosnie oprogramowania do tej karty jakie powinienem wgrac oprogramowanie ze strony ferguson.pl tak aby przepuszczaly uprawnienia na Ferguson 7318 SE.
W karcie nie zmienia się żadnego oprogramowania,nawet nie wolno ci jej modyfikować.
Yamaha77 napisał: Dlatego tez mialem problemy z przesylaniem uprawnien z kart cyfry ktore nie obslugiwaly moj tuner. Pozdrawiam
Uprawnienia lecą z nieba do twojej karty,a nie odwrotnie,ale twój tuner nie zapisuje ich do karty.Aby to naprawić należy wgrać do tunera najnowszy soft ze strony producenta nie do karty.Pobierz odpowiedni soft do swego tunera a będzie tam też opis jak to zrobić.