Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson AF-7318 + Cyfra plus

13 Gru 2006 00:05 4975 5
  • Poziom 10  
    Witam!

Mam ferusona jak w temacie i zastanawiam sie nad cyfra plus prepay.
    Czytalem na forum i piszecie ze mozna podlaczyc i ze dziaja ale czy ktos to wlasciwie przetestowal? Czy ktos ma taka karte i moze powiedziec ze dziala bez problemow?
    Poprosilbym o taka informacje bo nie wiem czy jest sens brac karte Cyfty do tego dekodera

Pozdrawiam
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Tak karta Cyfry+ działa bezproblemowo w tym tunerze. Sprawdzałem bezpośrednio w czytniku jak i przez doduł dostepu Diablo Cam. Jak tuner jest przerobiony to nie może mieć kluczy w Emu dla prowidera 0065 Seca.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 10  
    Zbynex napisał:
    Jak tuner jest przerobiony to nie może mieć kluczy w Emu dla prowidera 0065 Seca.

Pozostala czesc odpowiedzi rozumiem, tylko tej ktora cytuje nie za bardzo. Co oznacza przerobiony? Co oznacza "kluszy w EMU" i co to jest provider 0065 Seca? CZy jest jakis artykol ktory obejmuje odpowiedz na wszystkie te pytania ktory moge przeczyta?

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Do odbioru pakietu Cyfra+ dedykowane są tunery wyporzyczane i sprzedawane przez Cyfrę+. Tunery te automatycznie uaktualniają się do nowości wprowadzanych przez operatoraa. W przypadku wykorzystywania tunera alternatywnego jakim jest Ferguson AF7318, musimy samodzielnie dodawać nowe kanały jakie wprowadza operator C+ do swojej oferty. Zaletami są obsługa przełącznika DisEqc i odbiór kanałów z innych satelit, możliwość wgrywania nowych softów i list przez komputer.
    Przy orginalnym sofcie nie ma problemów z odbiorem C+.
    Jak wgramy soft tzw edukacyjny, to niektóre z tych softów zawierają juz w sobie klucze i należy je usunąć by nie kolidowały z orginalną kartą.
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    jestem od 2 miesięcy użytkownikiem takiego tunera i karty cyfry+,jak narazie wszystko działa poprawnie więc niema powodów do narzekań
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Ja również używam tego tunera i kartonika c+.Chodzi stabilnie nic nie tnie i ma duże mozliwości "Tuningowe" lub "edukacyjne" jak to woli,poza tym jest łatwy w programowaniu.