Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SCHEMATY IDEOWE ALARMÓW - szukam

czar 05 Jan 2007 13:15 3865 8
 • #1
  czar
  Level 15  
  Witam szukam schematów ideowych (nie montażowych) alarmów sterowanych na pilota i schematów pilotów. Potrzebuję tego do pracy dyplomowej. Chciałbym się zapoznać z budową i zasada działania. Wiadomą rzeczą jest, że jest układ mikroprocesorowy, który to wszystko wykonuje. Jeśli posiada ktoś schematy lub wie gdzie ich szukać będę wdzięczny.
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • Eltrox Hurton
 • Eltrox Hurton
 • #3
  czar
  Level 15  
  Zdaje sobie sprawę z tego że firma produkująca alarmy nie chce ujawniać swoich informacji temat produkcji alarmów tym bardziej nie publikuje schematów ideowych. Uważam jednak, że skoro kupuje się urządzenie typu alarm to powinien być jakiś dostęp do schematu ideowego. Producenci sprzętu RTV jakoś publikują schematy ideowe wszyscy jakoś na tym wychodzą.
  Pzdr. Jeśli coś znajdziecie to podrzucie, ja szukam dalej, spróbuje napisać do jakiejś firmy.
 • #5
  emel2
  Level 17  
  Witam
  Poniewaz 95% alarmow samochodowych jest na procesorach PIC z systemem kodowania Keeloq wejdz na strone www.microchip.com. Moze dokopiesz sie do jakis aplikacji sytemow alarmowych.Z tym ze cala tajemnica dobrych centralek to dobry program ktorego raczej nikt Ci nie ofiaruje.Uklady zasilania ,wejscia ,wyjscia- klasyczne.Poszukaj aplikacje popularnych stabilizatorow 78L05,ukladow ULN 2003,jak sie steruje przekaznikiem..itd.
  Pzdr.
  Mariusz
  GG:211530
 • #6
  User removed account
  Level 1  
 • #7
  czar
  Level 15  
  Zgadzam się z "EMEL" że poprawne działanie i dobre działanie to program dla układu wykonującego a nie chcę żeby podsyłano mi gotowy program do centrali ponieważ ma to być na pracę dyplomową a nie kopia jakiegoś alarmu.Co do tego faksu to zobaczę co mam ponieważ mam jakiś faks nawet nie naprawiony bo po burzy philipsa magic dokładnie obecnie nie pamiętam i jakiś schemat miałem. Dam znać.
  Pzdr

  Dodano po 10 [minuty]:

  Z tym faxem to już wiem pożyczyłem ale serwisówka jest możliwa na zamówienie między innym w firmie aswo (koszalin) www.aswo.pl zakładka serwisówki Podaje numery pod którymi są:
  1321743 MAGIC PHILIPS
  1367025 MAGIC 2 SERIES (OHNE SB!) PHILIPS
  1318181 MAGIC VOX (TELEFON) PHILIPS

  I z tam zamawiałem
  PZDR!
 • #8
  pkhenr
  Level 32  
  schematy mogą mieć lokalni przedstawiciele ,bo też serwisują centralki ( oczywiście nie wszyscy )przeważnie jak producent jest np.w singapurze ,a alarm po gwarancji -po co go wysyłać
  Ja mam schemat lub kilka do Siliconów ale to troche stare już rozwiązania
 • #9
  czar
  Level 15  
  Jeśli mógłbyś podrzucić te schematy to będę wdzięczny. Mogą być starsze wersje. Chcę tylko podejrzeć.
  Pzdr