Witam,mam problem po wymianie kineskopu,poprzedni miał przerwane żarzenie[dużo jest na ten temat na forum],podstawiłem kineskop Philips A66EAK 71X11,i wszystko działa poprawnie tylko jest problem z trzema liniami w górnej części ekranu,są one w trzech różnych kolorach.Mam pytanie czy da się to jakoś usunąć czy też szukać kolejnego kineskopu?