W TV byl bialy pasek przez srodek - brak pionu. Po wstawieniu nowego TDA8351 i wymianie elektrolitów w jego otoczeniu, właczono TV i po kilku minutach braku pionu (na ekranie byla lekka poswiata - pion jakby sciagniety w dol) nastapilo oderwanie szyjki z cewkami od kineskopu. Wstawiono jeszcze jeden kineskop A66EAK na ktory zalozono oryginalne cewki odchylajace i nastapilo po ok 2 minutach identyczne zjawisko - w kineskopie odpadla szyjka.