Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Polar Rosa (PMG 565)

11 Jan 2007 11:19 2692 6
  • Level 2  
    Błagam o schemat parlki Polar Rosa albo podanie ewentulnych przyczyn
    nieodpompowywnia wody z bębna.Pompa jest OK
    Co prawda wcześniej rozebralem i złozylem programator ale prlaka po tej
    opercji wykonała pranie prawidłowo od prania zasadniczego do 3 płukania.
    Dopiero jak chciałem zrobić dodatkowe płukanie pompa przestala odpompowywać.
    Nie ma brudów w odpływie.
    Czy pralce mogło zaszkodzić położenie jej na przedniej scianie w czasie
    rozbiernia programatora.
    JASTEM NA DYRZURZE DO 18.OO
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 31  
    jmk :arrow: Fajnie że czytasz tylko pierwszy post :) A wiesz skąd to wiemy? Bo my znamy Twoją teorię nt grzałki w Gracji ;)

Skarzewski :arrow: Położenie na przedniej ścianie nie powinno zaszkodzić. Pisałeś, że rozbierałeś programator. Czy nie czasem były wypalone styki 2-2B i chyba 2C (piszę z pamięci ;)) :?: Objawia się to tym że pompa albo wcale nie pompuje albo pracuje z nieregularnymi przerwami i brak jest ruchów rewersyjnych krótkich. Miałem coś takiego kilka razy w pralkach z programatorem P-124. Wyczyszczenie styków nie wystarczyło, dopiero wymiana pomogła.
  • Level 2  
    Jkm co to znaczy, że aby zaczęła pracowć pompa w pralce Rosa to mam przełączyć "grzałkę na masę" Czy to się da przeżyć nie mówiąć już o praniu!
  • Level 28  
    CZytaj dokładnie i ze zrozumieniem!!!- to tyle o grzałce.
    Jaką masz pompę?
    Starego typu czy nową- z magnesem stałym(wirnik)?
    Zobacz czy rdzeń (pakiet z blach) nie ma kontaktu( czyli nie dotyka) ze zbiornikiem z nierdzewki- jesli ma to odizoluj tak aby się nie stykał z nim- jakąś gumę etc.