Szanowni koledzy powiedzcie mi proszę gdzie mogę znaleśc aktualne sterowniki do tej karty, ponieważ od dwóch dni jestem posadaczem tej kart poraz pierwszy w życiu mam radeona to nie wiem gdzie szukac.
Mam jeszcze pytanie czy lepiej instalowac sam sterownik czy razem z Catalyst?
Pewien mój ziomek stanowwczo mi to odradzał Catalysta?
Co o tym sądzicie ?
Dziękuję za porady
Ps. po zainstalowaniu orginalnych sterów z płyty nie mogę napisac literki c(ci) niewiem czemu?
Mam jeszcze pytanie czy lepiej instalowac sam sterownik czy razem z Catalyst?
Pewien mój ziomek stanowwczo mi to odradzał Catalysta?
Co o tym sądzicie ?
Dziękuję za porady
Ps. po zainstalowaniu orginalnych sterów z płyty nie mogę napisac literki c(ci) niewiem czemu?
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem temat postu!
... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !
Proszę nie używać wielokrotnie (??lub!!) itd ...
Problem literki jest w temacie podwieszonym!