logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć sterowniki do Asus ATI Radeon X1950XTX i czy instalować Catalyst?

maxpaynemm 14 Sty 2007 13:19 1935 5
REKLAMA
  • #1 3444867
    maxpaynemm
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 2
    Szanowni koledzy powiedzcie mi proszę gdzie mogę znaleśc aktualne sterowniki do tej karty, ponieważ od dwóch dni jestem posadaczem tej kart poraz pierwszy w życiu mam radeona to nie wiem gdzie szukac.

    Mam jeszcze pytanie czy lepiej instalowac sam sterownik czy razem z Catalyst?
    Pewien mój ziomek stanowwczo mi to odradzał Catalysta?

    Co o tym sądzicie ?

    Dziękuję za porady

    Ps. po zainstalowaniu orginalnych sterów z płyty nie mogę napisac literki c(ci) niewiem czemu?
    Moderowany przez TONI_2003:

    Zmieniłem temat postu!
    ... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !
    Proszę nie używać wielokrotnie (??lub!!) itd ...
    Problem literki jest w temacie podwieszonym!

  • REKLAMA
  • #2 3444958
    lex00
    Poziom 26  
    Posty: 971
    Pomógł: 66
    Ocena: 30
    Ponieważ musisz ustawić pakiet językowy na polski programisty.
  • REKLAMA
  • #3 3445037
    maxpaynemm
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 2
    lex00 napisał:
    Ponieważ musisz ustawić pakiet językowy na polski programisty.



    Ok z tym już sobie poradziłem :) A nie wie kolega skąd najlepiej pobierać aktualne sterowniki do ATI?? i czy instalować sam sterownik czy z CATALYSTEM??
  • REKLAMA
  • #4 3445904
    lex00
    Poziom 26  
    Posty: 971
    Pomógł: 66
    Ocena: 30
    Niech kolega ściągnie z tąd http://ati.amd.com/support/driver.html , a czy z Catalystem ja bym instalował "Z" . Mimo że nie mam tego modelu to i tak myślę że tak.
    P.s. Mam zamiar przy składaniu kompa kupić tą kartę jak się sprawuje?
  • REKLAMA
  • #5 3447403
    maxpaynemm
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 2
    lex00 napisał:
    Niech kolega ściągnie z tąd http://ati.amd.com/support/driver.html , a czy z Catalystem ja bym instalował "Z" . Mimo że nie mam tego modelu to i tak myślę że tak.
    P.s. Mam zamiar przy składaniu komputera kupić tą kartę jak się sprawuje?


    Sprawuje się świetnie :)

    A co kolega sądzi o tym http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=14

    Sterowniki Omega... polecili mi to na innym forum ?? :)[/url]
REKLAMA