Witam...
Dostałem w bardzo dobrym stanie technicznym ten generator, jest tylko jeden problem. Nie działają tłumiki napięcia: 10mV,30mV,0,1V,0,3V
Nie ma na wyjściu żadnego napięcia. Działają natomiast dalsze 1V,3V,10V. Wykonane to jest na isostatach.
Jeżeli ma koś schemat tego generatora lub wie co mu dolega to proszę bardzo o pomoc.
Serdecznie pozdrawiam...
Dostałem w bardzo dobrym stanie technicznym ten generator, jest tylko jeden problem. Nie działają tłumiki napięcia: 10mV,30mV,0,1V,0,3V
Nie ma na wyjściu żadnego napięcia. Działają natomiast dalsze 1V,3V,10V. Wykonane to jest na isostatach.
Jeżeli ma koś schemat tego generatora lub wie co mu dolega to proszę bardzo o pomoc.
Serdecznie pozdrawiam...