Witam
Mam problem z magnetowidem jak w temacie. Jest zupełnie martwy, nie reaguje na właczanie, wyswietlacz ciemny. Po właczeniu go do prądu słychać tylko pstryknięcia przekaźnika w zasilaczu.
Pomierzyłem napięcia na zasilaczu - jakieś wychodza ale nie wiem czy są poprawne bo nie mam do niego schematu.
Wszelkie sugestie mile widziane, a może ktos ma schemacik.
Pozdrawiam
krissoo
Mam problem z magnetowidem jak w temacie. Jest zupełnie martwy, nie reaguje na właczanie, wyswietlacz ciemny. Po właczeniu go do prądu słychać tylko pstryknięcia przekaźnika w zasilaczu.
Pomierzyłem napięcia na zasilaczu - jakieś wychodza ale nie wiem czy są poprawne bo nie mam do niego schematu.
Wszelkie sugestie mile widziane, a może ktos ma schemacik.
Pozdrawiam
krissoo