Witam , nabyłem trzyletniego Panasonika z drobną usterką ( zielony ekran, widoczne linie powrotów ) . Usterke udało się usunąć , uszkodzony był tranzystor w mudule cyfrowym , telewizor wystartował i bylo wszystko ok tyle że od czasu do czasu znika obraz tzn ekran całkowicie ciemny , głos jest odbiornik reaguje na pilota . Początkowo obraz znikał chwile po włączeniu i po niedługim czasie powracał i działał cały dzień . Po pewnym czasie sytuacja powtarzała się częściej aż wkońcu dłużej jest ciemny niż jasny . Wysokie napięcie jest , kineskop żarzy poprawiłem podejżane luty i nic . Jeśli ktoś spotkał się z takim problemem to proszę o pomoc . Pozdrawiam shrek31