mam taki zasadniczy problem chce splanować głowice w swoim scirocco silnik 18. 8v z tego co wiem GX a nie wiem czy ta głowica nie była juz kiedys planowana.Czy zna ktos orginalną głębokość mierzoną suwmiarką od zaworu do konca głowicy?Czy mozna to stwierdzić inaczej czy głowica była juz kiedys planowana czy nie bo chce splanować o 2.5mm(i tu z góry prosze o wasze opinie czy nie zaduzo i ile polecacie).Bo zamierzam wymienic pierscionki splanować głowice + wymiana zaworów i ich dotarcie + uszczelniacze + obróbka kanałów dolotowych i wydechowych(ale nie wiem zbytnio o co w tym chodzi).Jak myslicie da to jakis odczuwalny przyrost mocy?pozdrawiam