Witam, chce kupic 2glosniki niskotonowe do altusow140 i dlatego mam pytanie jakie sa najlepsze z tych tu podanych, wiem ze nie sa to dobre glosniki i mnie zjedziecie ale ja nie mam kasy na nowe tonsile i regenerowanych tez nie chce kupowac.
http://www.allegro.pl/item156100896_zamiennik_tonsil_gdn_30_80_60_400_watt.html
http://www.allegro.pl/item156521754_glosnik_dbs_g1201_8_ohm_30cm_plus_gratis_.html
http://www.allegro.pl/item158734667__gdn_30_wentylowany_magnes_30_tka_do_kolumn.html
czy moze STXy
http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=57&vItemDB=itemdb
pozdrawiam
http://www.allegro.pl/item156100896_zamiennik_tonsil_gdn_30_80_60_400_watt.html
http://www.allegro.pl/item156521754_glosnik_dbs_g1201_8_ohm_30cm_plus_gratis_.html
http://www.allegro.pl/item158734667__gdn_30_wentylowany_magnes_30_tka_do_kolumn.html
czy moze STXy
http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=57&vItemDB=itemdb
pozdrawiam