Witam mam eberka DW5Z i potrzebna jest mi do niego pompa paliwa.Chciałem ją kupić na allegro no i są ale kolega SP7SEC napisał aby na te tanie uważać (jakość i wydajność) i tyle temat się urwał.Przy próbie eberka zauważyłem że sam steruje częstotliwością "cykania" pompki więc wydajność mogłaby być inna a te pompki z allegro chyba nie mają tej śrubki regulacji wydatku (może się mylę).Czy mogę do tego ogrzewania(lub innego) użyć np.pompki "thomas magnete 89372A"(taką znalazłem)czy kupić ebera lub webasto?Co z jakością jak długo podziała taki zamiennik?