Witam
Mam problem z moją drukarką mianowicie jasno drukuje jak na moje oko to 80-90% zaczernienia. wyczyściłem optykę (niewiele pomogło). Faster wygląda ok . bęben też czyściłem.
toner też nie jest pusty. Czy to że jest nieoryginalny może powodować taki efekt jeśli nie to co jeszcze mogę jej za zabieg zrobić?
ps. czy da się jakoś podrasować drukarkę tak żeby lepiej drukowała na gładkich powierzchniach (folia) bo na foli to w ogóle kiepsko wygląda.
Pozdrawiam Michał
Mam problem z moją drukarką mianowicie jasno drukuje jak na moje oko to 80-90% zaczernienia. wyczyściłem optykę (niewiele pomogło). Faster wygląda ok . bęben też czyściłem.
toner też nie jest pusty. Czy to że jest nieoryginalny może powodować taki efekt jeśli nie to co jeszcze mogę jej za zabieg zrobić?
ps. czy da się jakoś podrasować drukarkę tak żeby lepiej drukowała na gładkich powierzchniach (folia) bo na foli to w ogóle kiepsko wygląda.
Pozdrawiam Michał