WItam
Chcialbym zadac pytanie odnosnie tej lodowki - od pierwszego dnia uztykowania - zostala ustawiona na opcje chlodzenia "1" czyli "najcieplej" - moz ektos wie dlaczego temperatura w chlodziarce w szufladach byla tak niska ze mrozilo sie wszystko- chociaz ustawione zostalo na "1" ???
Wczoraj zaczelem ustawiac na inne opcje chlodzenia [jest ich 1-7] - problem stal sie duzo wiekszy poniewaz agregat ciagle pracuje - nie chce sie wylaczyc? Nie wiem co sie stalo - dodam ze dzien wczesniej zostala lodowka odmrozona. A teraz nie moze sie sama lodowka wylaczyc [ciagla praca agregatora]. Czy ktos wie jaki moze byc tego powod? czy moze nie ma co kombinowac i sie stresowac i po prostu zwrocic sie z tym problemem do servisu- bo gwarancja aktualna.
Ps. Dlaczego ten zbiornik z tylu lodowki w ktorym zbiera sie woda z lodowki jest odkryty i zbiera sie w nim brud?? pozniej taka woda z brudem krazy po obiegu lodowki??? jak to jest ??
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Chcialbym zadac pytanie odnosnie tej lodowki - od pierwszego dnia uztykowania - zostala ustawiona na opcje chlodzenia "1" czyli "najcieplej" - moz ektos wie dlaczego temperatura w chlodziarce w szufladach byla tak niska ze mrozilo sie wszystko- chociaz ustawione zostalo na "1" ???
Wczoraj zaczelem ustawiac na inne opcje chlodzenia [jest ich 1-7] - problem stal sie duzo wiekszy poniewaz agregat ciagle pracuje - nie chce sie wylaczyc? Nie wiem co sie stalo - dodam ze dzien wczesniej zostala lodowka odmrozona. A teraz nie moze sie sama lodowka wylaczyc [ciagla praca agregatora]. Czy ktos wie jaki moze byc tego powod? czy moze nie ma co kombinowac i sie stresowac i po prostu zwrocic sie z tym problemem do servisu- bo gwarancja aktualna.
Ps. Dlaczego ten zbiornik z tylu lodowki w ktorym zbiera sie woda z lodowki jest odkryty i zbiera sie w nim brud?? pozniej taka woda z brudem krazy po obiegu lodowki??? jak to jest ??
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.