Mam pytanie do użytkowników Simatic S7.
Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy interface do komunikacji notebooka z sterownikami S7?
Ja dotychczas korzystałem z SIMATIC CP5511 (C79459-A1890-A10),
jednak ostatnio mam z nim same problemy. Raz działa a raz nie. Wiem że on jest sprawny. Kompa przeinstalowałem i dalej to samo.
Z czego Wy korzystaci i jak się spisuje?
Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy interface do komunikacji notebooka z sterownikami S7?
Ja dotychczas korzystałem z SIMATIC CP5511 (C79459-A1890-A10),
jednak ostatnio mam z nim same problemy. Raz działa a raz nie. Wiem że on jest sprawny. Kompa przeinstalowałem i dalej to samo.
Z czego Wy korzystaci i jak się spisuje?